Чимало відомих чоловіків зараз перебувають у зоні бойових дій. Серед них є й Ілля Рибальченко. Після тривалого мовчання у соцмережах чоловік розповів про поранення.

Дивіться також Фагот з ТНМК вразив кадрами з військових навчань: фото й відео з засніженого полігону

Учасника "Холостячки" поранили на війні

Прихильники шоу "Холостячка" пам'ятають Іллю як романтичного та цілеспрямованого чоловіка. Він підкорював Ксенію Мішину своєю поезією, а тепер підкорює серця мільйонів українців сміливістю.

Від початку повномасштабного вторгнення Ілля захищає нашу країну. Він розповідав про події зі свого життя в соцмережах, однак останні два тижні не виходив на зв'язок. Лише 25 листопада опублікував фото в інстаграмі, на якому зображений на лікарняному ліжку. Схоже, що Іллю поранили в плече. І сталося це на Півдні Україні, адже в підписі до фото він написав: "Привіт, Херсоне".

Рибальченко поспішив запевнити, що з ним все добре, але попросив українців не забувати про тих, хто на війні, писати їм і підтримувати, бо це дуже важливо.


Іллю Рибальченка поранили на війні / Фото з інстаграму чоловіка

Зірки в теробороні та ЗСУ: останні новини

  • Маша Єфросиніна зізналася, що була дуже ображена на чоловіка, коли той сказав, що йде добровольцем у ЗСУ.
  • Актор Володимир Ращук брав участь у жорстоких боях за Сєвєродонецьк і Рубіжне. Там загинули багато українських військових. Ращук розповів, що контакт з окупантами був щохвилини. Це була війна піхоти з артилерією. Саме там актор вперше розплакався.