Артистка намагається тримати особисте життя якомога далі від сторонніх очей, охороняє свою сім'ю. Однак інколи робить винятки й тішить шанувальників.

Дивіться також Осадча, Гвоздьова, Яма: українські зірки привітали з Днем сина – зворушливі фото і відео

Нові фото Анастасії Приходько з дітьми

Артистка позувала в сімейній фотосесії разом із трьома дітьми. Вона мило усміхалася та обіймала нащадків. Для зйомки знаменитість обрала класичний костюм коричневого кольору, що складався з піджака, штанів та чорного топу. Волосся зіркова матуся вклала рівно, а на обличчі зробила макіяж у коричневих відтінках з акцентом на очах. Серед прикрас на Анастасії були лаконічні сережки.


Анастасія Приходько з дітьми / Фото з інстаграму співачки

Найбільше увагу публіки привернули фото з маленьким Лукою. Оскільки обличчя хлопчика рідко можна побачити в мережі, то шанувальників кадри неабияк зацікавили.

Знайомтесь, це Лука. Нашому малюку через декілька днів буде 8 місяців. Ми дуже любимо дивитися мультики, смачно та багато їсти, а ще гратися з сестрою та братом. І передаємо всім вам великий привіт,
– написала Анастасія під фото.


Анастасія Приходько з сином Лукою / Фото з інстаграму співачки


Анастасія Приходько з дітьми / Фото з інстаграму співачки

Анастасія Приходько – багатодітна матуся

  • Третю вагітність співачка ретельно приховувала від громадськості. Уважні прихильники зірки підозрювали, що вона при надії, коли брала участь в шоу "Маска". Під костюм був помітний округлий животик.
  • Згодом співачка поділилася, що не розповідала про особливий стан, бо це дуже особисте. Анастасія не хотіла здобувати популярність завдяки вагітності.
  • На початку квітня артистка зізналася, що втретє стала мамою. Вона народила хлопчика, якого назвала Лукою.