Анастасія Приходько пригадала, що репер та продюсер Потап перешкоджав її появі на телеканалі "1+1". Відтоді між цими зірками триває конфлікт.

Дивіться також Кондратюк спростував слова Каменських, що вона з Потапом виїхала з України за тиждень до війни

Приходько про конфлікт з Потапом

Я знаю, як він сказав: "Давайте тільки без цієї атошниці". І ще дуже багато чого він казав про мене. І дуже наполягав, щоби мене не було в проєктах на "1+1". У нього дуже чомусь така велика ненависть до мене. Хоча я з ним ніколи не спілкувалася,
– пригадала Анастасія Приходько.

Співачка згадала, що перетиналась з Потапом у Криму, а також у Палаці Україна, де теж посварились. "Одного разу перетнулися у Палаці Україна – ми теж посварилися. Я йому тоді в обличчя сказала "іди нах*й". І ще перетнулися якось на роботі у Криму. Це 2011 рік був, точно не пригадаю. У нього непристойне ставлення до мене як до дівчини взагалі".

Приходько зізналась, що не може поважати репера після того, що він зробив за час війни. Не забула вона й про пісню про волонтерів та "заочний" запис у тероборону.

Після всіх його подій я його не чіпала. Але коли він почав робити факап за факапом, пішов у рознос. І його пісня "Волонтер" – це просто дно. Людина зовсім не розуміє, що відбувається. В тероборону він з Іспанії записувався? Як таке можна було розповідати. У мене поваги до такого чоловіка немає,
– сказала Анастасія.

Інтерв'ю з Анастасією Приходько: дивіться відео онлайн

Як сварились Приходько й Потап

  • На початку повномасштабного вторгнення Потап і Настя Каменських відреклись від виступів у Росії. Приходько тоді висміяла їхні заяви та назвала репера "рідкісним г*мном".
  • Потап відреагував на образу та закликав під час війни не ділити українців на хороших і поганих. "Зараз ми всі – єдина сила. Немає права і часу на сварки та погані спогади".
  • Анастасія Приходько згодом зізналась, що Потап "бісить" її своєю поведінкою, тому вона не припинить його "штрикати". Тому коли він повернувся додому та розповів про тероборону, вкотре його висміяла.