У новому інтерв'ю співачка зізналася, що більше не могла перебувати за тисячі кілометрів від коханого Тараса Тополі. Alyosha відчула, що настав час повертатися заради сім'ї.

Цікаво Попросила допомоги: Alyosha заявила, що хоче змінити псевдонім

Чому Alyosha повернулася в Україну

За словами артистки, так далі бути не могло. Адже Тарас Тополя не збирався переїжджати до Америки.

Я не збиралася жити так далі, я хотіла бути зі своєю сім'єю. Я розуміла всі умови й що це війна, певний час це працювало, але потім я зрозуміла, що можу втратити набагато більше,
– висловилася Alyosha.

Співачка розуміє, що в Україні треба дотримуватися правил безпеки, але вона щаслива, що нарешті разом з коханим.


Тополя показав перше фото після повернення сім'ї / Фото з його інстаграму

Зірка також прокоментував свій пост, який обурив українців – про те, що жінкам треба вивезти своїх дітей з України. Тепер вона пояснила, що мала на увазі евакуацію з "гарячих точок".

Alyosha про життя в США

Дружина Тополі додала, що коли вона за кордоном чула про ракетні атаки на Україну, то це сприймалося набагато важче, ніж зараз в Києві. Іноді у США в неї навіть були істерики через це.

Alyosha розповіла, скільки грошей витрачала на життя в США.

Виявляється, у неї закінчилися гроші, які були на українській картці. Водночас кошти, які вона заробляла з виступів, співачка відправляла до Варшави, щоб волонтери купили речі солдатам чи гуманітарку.

Я не пам’ятаю, скільки я заробила, але віддала набагато більше. Заробляла менше 5 тисяч доларів,
– додала дружина Тополі.

Дивіться інтерв'ю зі співачкою Alyosha: відео

Alyosha з дітьми жила за кордоном: коротко

  • Після 24 лютого 2022 року співачка кілька тижнів провела на Заході України. Згодом для безпеки дітей Олена переїхала до США.
  • За кордоном дружина та діти Тараса жили з його мамою та вітчимом. Провела зіркова сім'я там близько півтора року. Тополя лише кілька разів бачив дітей за цей час.
  • Так, у жовтні минулого року чоловік вперше з початку війни зустрівся з дітьми, вони не бачилися понад півроку. Він полетів до США після того, як гурт "Антитіла" вивели з фронту на Харківщині.
  • Тарас Тополя з нетерпінням чекав зустрічі з рідними. Тож, саме він розсекретив, що його сім'я повертається до України. Він додав, що їхні діти підуть у Києві до школи та садочку.