Alina Pash не представлятиме Україну на Євробаченні-2022 в Турині. Наразі невідомо, хто саме поїде на пісенний конкурс в Італію.

До теми Фейкові довідки, поїздки у Москву та Крим: все, що відомо про скандал з Alina Pash

Alina Pash зняла свою кандидатуру з Євробачення

Після всіх скандалів довкола поїздки в Крим Alina Pash заявила, що відмовилася від перемоги на Нацвідборі.

Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем Я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль,
– заявила Alina Pash.

Артистка додала, що вона чесна громадянка України, дотримується законів України, а також старається нести традиції та цінності України у світ. А те, у що вилилась ця історія – це зовсім не те, що вона ніби закладала у свою пісню.

"Я артистка, а не політик. У мене немає армії піарників, менеджерів, юристів аби протистояти усій цій атаці та натиску, зламам моїх соціальних мереж; погрозам. А також абсолютно неприйнятним формулюванням, які дозволяють собі люди, не розібравшись у ситуації та забувши про гідність кожного громадянина України. Я не хочу цієї віртуальної війни та хейту. Головна війна зараз – це зовнішня, яка прийшла в мою країну у 2014 році", – зазначила переможниця відбору.

Команда Alina Pash вже зв'язалась із Суспільним та підписала всі необхідні документи. Наразі невідомо, хто представить Україну на конкурсі Євробачення-2022, проте оргкомітет конкурсу вже прокоментував самостійне зняття артистки з конкурсу. 18 лютого на черговому засіданні представники Суспільного приймуть рішення, хто поїде представляти Україну. Не виключено, що це може бути Kalush Orchestra.

Важливо! "Цілком підтримую; дуже шкода": як Стерненко та інші громадяни реагують на рішення Alina Pash

Alina Pash підробила довідку про поїздку в Крим: головне

  • Після перемоги Alina Pash у Нацвідборі на Євробачення-2022 розгорівся скандал. Виконавицю звинувачували в незаконному в'їзді на територію окупованого Криму.
  • Раніше Alina Pash розповідала, що літала в Крим з Москви, потім стверджувала, що її неправильно зрозуміли й вона їздила на півострів з України.
  • Однак прихильники конкурсу не вірили. Як доказ того, що Паш законно в'їжджала на територію Криму, вона надала довідку, яку нібито отримала від Державної прикордонної служби України.
  • Наступного дня активіст Сергій Стерненко заявив, що довідку Alina Pash підробила. Він звернувся до Суспільного з вимогою дискваліфікувати артистку з конкурсу.
  • Також активіст додав, що словосполучення "державний кордон України з Кримом" – є неприпустимим формулюванням у довідці, адже таким чином Alina Pash визнає Крим як частину РФ.
  • Після звернень від активіста та інших громадян Суспільне прийняло рішення поки що не підписувати договір з Alina Pash. Мовник подав запит у ДПСУ, в якому попросив підтвердити або спростувати факт фальсифікації цієї довідки.
  • Alina Pash згодом пояснила, що вона особисто не отримувала довідки, це зробив її представник. Виконавиця хворіла перед відбором, тому дала письмовий дозвіл представнику своєї команди запросити довідку в прикордонників.
  • 16 лютого вона заявила, що звільняє свого директора і з'ясовує, хто її підставив.