Українська співачка Alina Pash все-таки не зможе представляти Україну на міжнародному музичному конкурсі Євробачення-2022. Замість неї, ймовірно, поїде хтось інший.

До слова "Цілком підтримую; дуже шкода": як Стерненко та інші громадяни реагують на рішення Alina Pash

Alina Pash дискваліфікована

16 лютого відбулось позачергове засідання Організаційного комітету Національного відбору. Було прийняте рішення припинити участь Alina Pash у Нацвідборі.

Це рішення прийняли згідно з правилами. Зокрема, Alina Pash порушила пункт 3.4. про подання недостовірної інформації.

"Правила Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2022 передбачає, що у разі встановлення Суспільним факту подання учасником недостовірної інформації або приховання інформації чи інших істотних обставин щодо учасника, Суспільне має право припинити участь у Відборі учасника в будь-який час", – оголосив Оргкомітет.

Оргкомітет додав, що Alina Pash погодилась з таким рішенням, хоч першою заявила, що відмовляється представляти Україну.

Хто може взяти участь у Євробаченні-2022 натомість

Наглядова рада Суспільного мовника збереться у п'ятницю, 18 лютого, о 12 годині. Спершу зібрання мало відбутись для вирішення, чи поїде Alina Pash до Італії. Та тепер там обговорять, хто її замінить. Ймовірно, це може бути Kalush Orchestra.

Читайте також Я можу Аліні допомогти, – Стерненко іронічно нагадав співачці її розклад руху з Росії до Криму

Чи можливо, що Україну на Євробаченні представлятиме Kalush Orchestra? Так, якщо оргкомітет прийме таке рішення. Якщо перше місце було з шахрайством і його дискваліфіковують, відповідно, і переможцем стає інший,
– заявив Микола Чернотицький, голова правління НСТУ.

Чому Alina Pash дискваліфікували

  • Сергій Стерненко після перемоги Alina Pash у Нацвідборі заявив, що її "довідка" про законний перетин адмінмежі – підробка.
  • Виконавиця пояснила, що документ надавала не вона, а член її команди, через хворобу. Зірка ще раз надіслала запит у Держприкордонслужбу.
  • Та 15 лютого прикордонники заявили, що жодних довідок не надавали. Тому Alina Pash стали підозрювати у фальсифікації та підробці документів.
  • Сьогодні, 16 лютого, співачка повідомила, що розриває стосунки з директором, через якого втрапила у скандал. Вона отримала справжню довідку від ДПСУ, де відомство зазначає, що даних про перетин адмінкордону надати не можуть. Все тому, що такі дані зберігаються тільки 5 років.