Менше ніж за дві години до поминальної служби біля військового меморіалу Кенотаф у Лондоні стало відомо, що Єлизавети ІІ на ній не буде. Представники Її Величності оголосили, що вона потягнула спину й з великим жалем вирішила пропустити жалобну церемонію. Це рішення нібито не пов'язане з попередніми медичними рекомендаціями.

Читайте також Єлизавету II побачили за кермом після тривожних новин щодо її здоров'я: фото

Королева потягнула спину та з великим жалем вирішила, що не зможе відвідати сьогоднішню недільну поминальну службу в Кенотафі. Її Величність розчарована тим, що пропустить службу,
– йдеться в заяві Букінгемського палацу.

Принц Чарльз / Фото з інстаграму королівської сім'ї

Водночас Її Величність сподівається, що біль у спині не завадить їй виконувати легкі службові обов'язки наступного тижня. Примітно, що останні два тижні вона відпочивала від публічних виходів через поради лікарів.

Ця травма Єлизавети ІІ лише посилює занепокоєння щодо її здоров'я, адже з середини жовтня вона зникла з поля зору. Її Величність уже пропустила поїздку до Північної Ірландії та кліматичну конференцію ООН у Глазго.

Що відомо про стан здоров'я 95-річної Єлизавети ІІ

  • Місяць тому Її Величність уперше за 17 років вийшла на публіку з тростиною – відвідала службу у Вестмінстерському абатстві.
  • Ніч з 20 на 21 жовтня королева провела в лікарні. Букінгемський палац запевняв, що після планового обстеження королева Єлизавета ІІ "з практичних міркувань" залишилась у госпіталі, а вранці повернулась до Віндзорського замку.
  • Після цієї госпіталізації Її Величність більше не буде виходити у світ без супроводу.