Букінгемський палац оприлюднив нову заяву, що стосується публічних появ королеви Великої Британії. Її офіційні виходи знову скасували.

Зверніть увагу Принц Гаррі запанікував через госпіталізацію Єлизавети II

Нова порада Єлизаветі II

Лікарі наполягли, щоб Її Величність відпочивала ще щонайменш 2 тижні. Тому впродовж цього часу вона не буде з'являтися на публіці. Королева буде проводити зустрічі, але тільки відеозв'язком.

Її Величність може продовжувати виконувати легкі службові обов'язки протягом цього часу, включаючи деякі віртуальні аудієнції, але не здійснювати жодних офіційних візитів,
– наголосив королівський палац.

Таким чином було скасовано вихід Єлизавети II, який мав відбутися 13 листопада на пам'ятному заході Festival of Remembrance. Але вже наступного дня королева може з'явитися на службі.

Що відомо про стан здоров'я королеви

  • 12 жовтня Єлизавета II вперше за 17 років вийшла на публіку з тростиною. Тоді її самопочуття не коментували, але в ЗМІ заговорили про погіршення стану здоров'я.
  • Ніч з 20 на 21 жовтня королева провела в лікарні. Через госпіталізацію вона скасувала поїздку до Північної Ірландії.
  • Букінгем підкреслював, що Єлизавета II проходила планові обстеження й з раціональних причин залишилась у госпіталі на ніч, а вранці повернулась до Віндзорського замку у гарному настрої.
  • У ЗМІ вважають, що Її Величність більше не буде сама відвідувати публічні заходи. Натомість з нею буде представник монаршої сім'ї, що зможе замінити королеву на випадок її нездужання.
  • Раніше палац повідомляв про скасування одного з виходів. Єлизавета II лише віртуально буде присутня на кліматичному заході у Глазго 1 листопада.