Нові фото Єлизавети ІІ розлетілися мережею, адже вперше за багато років їй довелось скористатися тростиною. Ба більше, до церкви у Вестмінстерському абатстві вона ввійшла не через головний вхід, а коротшим шляхом.

Читайте також Принцеса Євгенія та Джек Бруксбенк святкують 3 річницю шлюбу: яким було їхнє весілля

Як інформує Hello, Букінгемський палац відмовився коментувати останній вихід Її Величності. Так, невідомо, що змусило Єлизавету ІІ взяти до рук тростину – стара травма чи літній вік.

Додамо, святкову службу у Вестмінстерському абатстві провели до 100-річчя Королівського британського легіону. Це благодійна організація, яка фінансово, соціально та емоційно підтримує ветеранів збройних сил.

На публіку Її Величність вийшла з 71-річною донькою – принцесою Анною. Востаннє вони з'являлись разом у червні в рамках туру Шотландією.

Образ королеви Єлизавети ІІ з тростиною

На службу в Лондоні Її Величність одягла пальто улюбленого темно-синього кольору. Під верхній одяг з золотими ґудзиками вона підібрала сукню з дрібним візерунком, елегантний капелюшок з квітами й теплі рукавиці.

95-річна Єлизавета взула чорні лофери та прихопила брендову сумку від люксової марки Launer London. З аксесуарів на ній сережки з перлами, кольє, брошка з сапфірами й діамантами.

Єлизавета ІІ з тростиною / Фото Getty Images

Єлизавета ІІ з тростиною / Фото з інстаграму королівської родини