Зустріч принца Філіпа і принца Чарльза й справді відбулась 22 лютого в госпіталі. Відомо, що звідти принца Чарльз їхав в автомобілі зі сльозами на очах. Ймовірно, саме настанови та прохання принца Філіпа його розчулили.

Читайте також Принц Чарльз вперше звернувся до громадськості після смерті батька принца Філіпа

Останні прохання принца Філіпа

У виданні розповіли, що 99-річний принц Філіп не просто так запросив сина того дня відвідати його. Він проінструктував Чарльза про подальші дії, що йому треба робити після його смерті:

  • Філіп попросив Чарльза доглядати за королевою Єлизаветою II і піклуватися про неї;
  • зокрема розповів про те, як Чарльзу слід вести королівську сім'ю у наступні роки;
  • а ще він висловив бажання повернутися додому, до Віндзорського замку, аби піти з життя, перебуваючи в рідних стінах.

Зазначимо, що принца Філіпа виписали з лікарні 16 березня. Тоді його сфотографували папараці – чоловік помітно схуд, проте тримався і був при світлому розумі. У виданні The Daily Mail розповіли, що за ті три тижні, що принц Філіп пробув вдома, герцог Единбурзький здебільшого провів час у власній спальні з видом на Східну терасу у Віндзорському замку.

Але він продовжував інколи проводити час з Єлизаветою II та приєднувався до неї під час трапез, які були вже дещо змінені у зв'язку з обставинами. Подейкують, що останню ніч принц Філіп провів зі своєю дружиною-королевою, з якою був у шлюбі 73 роки. На ранок 9 квітня чоловік помер у власному ліжку.

Що відомо про смерть принца Філіпа

  • Принц Філіп, чоловік королеви Єлизавети ІІ, помер 9 квітня у віці 99 років. Єлизавета та Філіп провели у шлюбі 73 роки.
  • Останні кілька днів він не вставав з ліжка. Перед цим переніс операцію на серці.
  • Герцога Единбурзького поховають у суботу, 17 квітня, у Віндзорі.
  • Титул принца Філіпа тимчасово перейде його старшому сину – принцу Чарльзу. А згодом його молодшому брату – графу Уессекському Едварду.