Принц Чарльз відвідав батька

Принц Уельський приїхав до лікарні короля Едуарда VII приватним автомобілем у суботу, 20 лютого. Біля ліжка батька принц Чарльз пробув близько 30 хвилин. Коли ж він повертався назад, то папараці сфотографували ледь заплаканого сина королеви.

До теми Принц Філіп залишиться в лікарні до наступного тижня, – ЗМІ

Як повідомляє Sky News, короткий візит принца Чарльза був "незвичним, оскільки він раніше не відвідував свого батька в лікарні". Так само й під час пандемії члени королівської родини не відвідували один одного в лікарнях.

Зазначимо, що відвідувати пацієнтів у лікарні можна тільки за виняткових обставин через пандемію коронавірусу. Також відомо, що всі члени королівської сім'ї продовжують виконувати свої обов'язки.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

Що відомо про госпіталізацію принца Філіпа

  • Герцога Единбурзького поклали в лікарню 16 лютого. Лікар порадив чоловікові королеви "обстежитися та відпочити". Представники Букінгемського палацу запевняють, що госпіталізація принца Філіпа не пов'язана з коронавірусом, від якого він вакцинувався.
  • Згодом стало відомо, що принца залишили на третю ніч у лікарні. Йому не подобається зайва метушня, тому він доволі грубо реагує на роботу медперсоналу.
  • Госпіталізація принца Філіпа триватиме якнайменше до наступного тижня. Герцог перебуває в "доброму гуморі", але однаково хоче якомога швидше повернутися додому.