Під час одного з концертів Злати в Донецькій області вона почула вибухи. Тоді неподалік впала касетна бомба.

Актуально "Прильоти були зовсім поруч": реакція зірок на чергову масовану ракетну атаку по країні

Злата Огнєвіч про концерт біля лінії фронту

15 листопада Україна зазнала ще одного масованого обстрілу. Мільйони українців у різних містах ховалися від вибухів. Наші військові щодня чують ці звуки на передовій. Ті, хто живуть біля лінії фронту, особливо гостро відчувають на собі ракетні обстріли. У цьому Злата Огнєвіч переконалася під час поїздки у Донецьку область.

Під час концерту у нашому периметрі впала касетна бомба. Я чула вибух. Світло виключилося. Але ми не розгубилися та продовжили співати під гітару. Для військових – це норма, але для мене – людини з глибокого тилу – ні. Вночі були "салюти" від артилерії, яка працювала на горизонті. Я все це бачила, всю ніч чула вибухи. Там навіть повітря якесь інше. Все дуже близько, відчуття загострюються. Реальність сприймається по-іншому,
– поділилася Огнєвіч.

Однак навіть після такої небезпечної поїздки Злата готова знову поїхати на фронт, підтримувати наших захисників стільки, скільки буде потрібно. Вона закликає всіх донатити на ЗСУ, допомагати військовим і не здаватися.

Українські зірки та війна: останні новини

  • Тревел-ведучий Дмитро Комаров неодноразово бував у небезпечних місцях неподалік від фронту. Нещодавно він сфотографувався в одній з квартир Харківської області, куди прилетіла ворожа ракета. Після звільнення Херсона Комаров був у цьому місті. Того ж дня приїжджав Володимир Зеленський. Після зустрічі з президентом ведучий потрапив під обстріл.
  • Ще один український артист приїхав до звільненого Херсона. Це Арсен Мірзоян. Він зустрівся з жителями міста й заспівав для них пісні.
  • 15 листопада російські військові завдали масових ракетних ударів по території України. Під час цього обстрілу ракети впали й на території Польщі, яка є членом НАТО. Та, на думку Тараса Тополі, навіть у такому випадку НАТО не діятиме проти агресора.