На багатьох напрямках на фронті точаться активні бої. Злата Огнєвіч є однією з тих артистів, які не побоялися відправитися до наших захисників в саме пекло і підтримали їх.

Дивіться також Слава Фролова порівняла російських військових із працівниками Освенцима: "Це просто робота"

Злата Огнєвіч про поїздку на Донбас

Від 2014 року Злата неодноразово виступала перед українськими військовими. Зараз захисникам, як ніколи раніше, потрібна наша підтримка. Оскільки виконавиця всім ділиться з підписниками, то й про цю поїздку в Донецьку область також розповіла.

Ми їхали пізно ввечері ночувати з нашою командою. У 16 кілометрах вже починається прифронтова зона, де точаться бої. Я не називатиму точне місто. Вперше в житті на власні очі побачила на горизонті поряд, як працює артилерія: чула всі ці вибухи, бачила спалахи, бачила частини розірваних снарядів, уламків, що горять, вони так повільно падали на землю,
– поділилася Огнєвіч.


Злата Огнєвіч їздила в Донецьку область / Скриншот інстаграм-сторіс співачки


Злата Огнєвіч їздила в Донецьку область / Скриншот інстаграм-сторіс співачки

Які зірки виступали на фронті

  • За час повномасштабної війни неодноразово бував на фронті Святослав Вакарчук. Нещодавно він з гітарою приїжджав на південний напрямок до бійців 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.
  • Співак Володимир Дантес також виступав перед захисниками України. Від зустрічі з військовими він отримав позитивні емоції, зізнався, що відчуття від спілкування з ними ніщо не може замінити.
  • Надя Дорофєєва виступала перед воїнами після повернення в Україну. Вона зустрілася з військовими, не лише заспівала для них, а й поспілкувалася.