Днями чоловік зізнався, чи соромно йому через те, що він не служить в лавах ЗСУ. Крім того, хореограф розповів, чи ховається від військкомату, й чи боїться іти на фронт.

Не пропустіть Я сумую за своєю сім'єю, – Володимир Зеленський розповів, як часто бачиться з дружиною

Женя Кот про повістку та мобілізацію

Танцівник розповів, що йому довгий час було соромно через те, що він не служить у війську. Втім, під час спілкування професійні військові наголошували, що його волонтерська діяльність поки ефективніша.

Вони кажуть: "Стоп, будь ласка, не роби цього. Не роби помилки. Займайся тим, чим зараз займаєшся. Ти можеш допомагати, це набагато ефективніше буде, ніж ти зараз прийдеш, отримаєш, у кращому випадку, поранення, а взагалі й загинеш. Бо воювати мають люди професійні,
– поділився танцівник.

Водночас хореограф зауважив, що не відмовляється "захищати нашу Україну".

"Я не шукаю варіанта піти служити і я не ховаюсь зовсім. Усі знають, де я живу. Живу за адресою, де прописаний", – додав Євген.

Крім того, танцівник зазначив, що через стан здоров'я він непридатний для війська у мирний час і обмежено придатний у воєнний час.

"У мене затискає судину. Тиск сильно може підійматися. Уся спина в протрузіях, чотири грижі. Десь терплю біль. Стояти довго — я не можу, сидіти довго — я не можу. Мені завжди потрібно бути активним, і весь час працювати над м'язовим корсетом свого тіла, щоб м'язи не розслаблялися і хребці не злазили зі своїх місць", – розповів танцівник.

Женя Кот підсумував, що страшно іти на фронт всім, бо "це ж не на прогулянку вийти".

Інтерв'ю з Женею Котом: дивіться відео онлайн

Що інші українські зірки говорять про мобілізацію: головне

  • Переможець "Голосу країни-10" Роман Сасанчин розповів, що поки йому не надходила повістка. Проте він наголосив, що не ховається від військкомату і якщо "дійде черга", то він "з гордістю і честю" піде на фронт. Водночас артист не хоче іти добровольцем, оскільки вважає, що на культурному фронті може бути кориснішим.
  • Позитив сказав, що після початку повномасштабного вторгнення він ходив у військкоматі та не боїться вступати до ЗСУ. Артист поділився, що стоїть на обліку та чекає свого часу. До того ж він постійно має із собою військовий квиток.
  • Співак Олег Скрипка готовий піти служити до української армії, якщо ситуація в країні буде критичною. Водночас він вважає, що артисти роблять чималий внесок у перемогу України своєю діяльністю, оскільки проводять благодійні концерти, де збирають багато грошей на військо.