Олексій Завгородній зізнався, що у військкоматі був, і перспектива поповнити лави ЗСУ його ані трохи не лякає.

До теми Продав машину, не ходжу по ресторанах, – Позитив розсекретив свій місячний бюджет

Позитив висловився про повістки

Я стою на обліку, тому якщо призвуть – я поїду. У мене вона з собою в машині. Якщо ми їдемо в інше місто, якщо там хтось зупиняє і про повістки якась розмова, я кажу: "Дядя, все нормально, я чекаю",
– розповів Позитив.

Він згадав, як ще до великої війни вчився стріляти заради розваги, але впевнений, що після призову його все одно відправлять на навчання, а не одразу на фронт.

"Я точно знаю, що нікого не відправляють неготовим, нікого не відправляють одразу туди. Наприклад, мій кум, як би не хотів, все одно чотири тижні займався, був на полігонах. Тобто неготових, таких як ми, не відправляють. Все одно будуть навчання, ти не поїдеш туди ненавченим тримати зброю в руках. Це навіть цікаво", – додав музикант.

До речі, Позитив тісно спілкується з Даніелем Салемом, який служить у ЗСУ розвідником. Він захоплюється бойовим духом шоумена та його бригади.

Мені подобається його настрій. Цей позитив, який вони несуть, коли приїжджають сюди, мені дуже подобається. Ти розумієш, що з такими хлопцями, з такими командами Україна точно переможе,
– заявив артист.

  • Нагадаємо, в інтерв'ю 24 каналу лідер гурту O.Torvald Женя Галич коментував, що повістки повинні вручати всім, бо "за рік люди втомлюються без відпусток, без ротацій, без підтримки". Тож єдина його порада тим, хто чекає на мобілізацію, – "вчіться, вчіться щодня".
  • Крім того, Женя Галич переконаний, що публічні люди, як-от Тарас Цимбалюк, корисні не лише в тилу, а й у ЗСУ. Він по собі знає, що збори закриваються швидше, коли про допомогу артисти просять у формі чи зі Сходу.