За словами Чемерова, трек виявився надто відвертим, тому він 4 роки чекав свого виходу. Зараз він зрозумів, що прийшов його час.

До слова Будеш вільна, рідненька, – Сергій Бабкін переспівав свій легендарний хіт "Солдат"

Пісня залишилася зі мною. За день до війни я зрозумів, що треба її записувати і випускати. А ми з Женею Галичем вже давно говорили про те, щоб зробити якусь спільну пісню. І ми з ним зустрілися, я йому показав демо і сказав: "Давай зробимо таку пісню". На тому й вирішили. І вже наступного дня розпочалася війна: бомбосховища, жертви, страшний цей геноцид,
– розповів Чемеров.

"Пісня реально, я вважаю, дуже сильна. Для підтримки духу наших бійців, у ній вся та правда. Я не знаю, як так сталося чотири роки тому, що вона народилася у мене, але вона дуже актуальна зараз. І впевнений, що вона дуже підтримує і людей України, і ЗСУ, і тероборону, і всіх волонтерів", – додав виконавець.

У відеоролику можна побачити потужні кадри боротьби Збройних Сил України з російськими військами. Монтажем відео зайнялись Степан Бурбан та Юра Резніченко. Пісню Чемеров записав 4 роки тому в Лос-Анджелесі, за день до наступу запропонував її заспівати з Галичем, а вже через 2 тижні записав її з Женею у Львові.

Саша Чемеров та Женя Галич – "Досить": дивитись відео онлайн

Які ще пісні останнім часом випустили українські артисти

  • Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк на чергуванні в теробороні співав українську народну пісню "Ой, у лузі червона калина", а музикант з Південної Африки зареміксив її на весь світ;
  • Фагот з ТНМК у бронежилеті та з автоматом співав гімн ЗСУ – "Зродились ми великої години";
  • Співак MELOVIN переїхав до Львова і записав там відео на нову пісню "Не зволікай";
  • Учасниця Нацвідбору-2022 ROXOLANA випустила іронічний трек під назвою "I СіЮ";
  • Олег Винник переробив гімн України на переможну пісню "Буде жити Україна";
  • співачка ONUKA випустила новий кліп на пісню "Місто", де показала руїни Києва.