Wellboy (справжнє ім'я – Антон Вельбой) підтримує політику Володимира Зеленського. Артист зазначає, що під час повномашстабної війни президент для багатьох став прикладом.

Читайте також Усі боялися мародерів, – Wellboy розповів, як з мамою жив у бомбосховищі в Києві

Що Wellboy сказав би Володимиру Зеленському

При зустрічі з Зеленським Wellboy сказав би йому, що пишається. Для артиста президент є прикладом справжнього патріота України, який показує любов до країни не лише словами, а й діями.

Мені сподобалося, як Поворознюк сказав Зеленському: "Вова, *баш їх, бл*ть". Він чудовий громадянин, патріот своєї країни. Зараз він довів це все не на словах, а своїми діями. Він показує всім величезний приклад. Дуже пишаюся ним,
– підкреслив Wellboy.

Wellboy не хоче уявляти, що у світі є Путін

Про президента країни-агресорки співак навіть не хоче думати. Якби Wellboy довелося зустрітися з Путіним, то нічого б йому не сказав. Артист зазначив, що навіть не хоче уявляти, що така людина живе на нашій планеті.

Я б йому нічого не казав. Не хочеться уявляти, що ця людина є у нашому світі. Хочеться подумати, що це збій системи, від мавпи і собаки народилося оце,
– сказав співак.

Wellboy про Зеленського і Путіна: дивіться відео онлайн

Українські зірки та війна: останні новини

  • Слава Камінська на час війни переїхала в Нідерланди, де продовжує слухати російську музику та публікувати фото в еротичній білизні.
  • Під час телемарафону Save Ukraine – #StopWar з Берліну Святослав Вакарчук закликав звільнити оборонців Маріуполя, які зараз перебувають в російському полоні.
  • Олександр Положинський відсвяткував 50-річчя на фронті. Артист долучився до ЗСУ, є стрільцем 47-го окремого батальйону.
  • Злата Огнєвіч розповіла, що її колишній хлопець пішов на війну добровольцем. Поки артистка воює на артфронті, він захищає Україну на передовій.