Про екскоханого, який пішов на війну, Злата Огнєвіч розповіла Григорію Решетнику. Вона зізналася, що нещодавно відновила з ним спілкування й щиро захоплюється його хоробрістю. Щоправда, артистка не розкрила ані його ім'я, ані те, ким він був до повномасштабного вторгнення Росії.

Цікаво Обов'язково реалізуємо, – Григорій Решетник розсекретив учасників наступної "Холостячки"

Злата Огнєвіч про колишнього, який воює

Я спілкувалася зі своїм колишнім хлопцем. Він не військовий, він доброволець. Він дуже крутий, просто неймовірно крутий хлопець. Я пишаюся тим, що він робить,
– заявила Злата Огнєвіч.

Однак зауважила, що підтримує його як друга, жодних романтичних стосунків між ними й бути не може. "От уяви собі, що до мене в будинок зайшли люди, усе грабують, трощать. Звичайно ж, сусід буде допомагати мені якось з ними впоратися, підтримувати мене", – порівняла ситуації співачка.

Цікаво, що під час війни Злата Огнєвіч зв'язалася не тільки з ексом, а й з учасниками "Холостячки". У перший день війни, 24 лютого, їй написав фіналіст Дмитро Шевченко, а з Максимом Тарапатою вона "постійно на зв'язку". У той час як переможець реаліті-шоу Андрій Задворний про неї навіть не згадав.

Читайте також Злата Огнєвіч вкотре поскаржилась на "сталкера", на якого не має впливу навіть поліція

Злата Огнєвіч про друзів на війні

До слова, на фронті зараз не лише колишній хлопець Злати Огнєвіч, а й друзі-активісти з "Правого сектору".

"Хлопці з "Правого сектору", яких я дуже давно знаю. Звичайно ж, вони не можуть залишатися осторонь, коли на Україну нападають, коли в Україну приходить ворог", – поділилася зірка.