Нещодавно дружина Віктора Павліка разом з маленьким сином відправилась у відпустку в Єгипет. По поверненню додому однорічний Михайлик сильно захворів.

Дивіться також Надзвичайно важко, – Лілія Ребрик згадала розмову з мамою 4-річного Сашка, якого вбили окупанти

Катерина Реп'яхова розповіла, чому захворів син

Спершу зіркова матуся підозрювала, що це був ротавірус, але днями вона отримала результати аналізів. Стало зрозуміло, що в нього кишкова інфекція.

Вчора я отримала результати аналізів, які ми здали після повернення додому. Аналізи показали, що у Міші не було вірусу. В нього була кишкова інфекція. Про що це каже? Ніхто його не заразив. Тому і я з мамою не мала шлунково-кишкових проблем, тому що це не вірус. Це брудні руки… літак, аеропорт,
– поділилась Катерина.

Катя Реп'яхова з сином
Катерина Реп'яхова з сином / Фото з інстаграму блогерки

"Я дуже себе картаю за те, що недостатньо слідкувала за цим… Не помила руки зайвий раз, не продезінфікувала зайвий раз…. Можливо, станемо для когось прикладом. Всім здоров'я", – додала вона.

Останні новини про зіркових дітей і батьків:

  • Христина Решетник розповіла, як стався неприємний інцидент з її середнім сином Дмитром. Він заштовхав пластмасовий кришталик собі в ніс і дуже злякався.
  • Донька Олі Полякової поскаржилась на життя в Лондоні. У неї почались проблеми з обличчям і шкірою, яких не було в Україні.
  • Колишня дружина Сергія Притули показала фото сина Дмитра, якому виповнилось 14. Шанувальники засипали кадри компліментами.