Христина Решетник активно веде свій блог в інстаграмі. Там вона розповідає шанувальникам про те, що відбувається в житті. Зокрема, про дітей.

Дивіться також "Поїду звідси": чому донька Олі Полякової хоче покинути навчання у Великій Британії

Що сталося з сином Решетників

Христина Решетника вирішила розповісти про неприємний інцидент, який днями трапився у її житті. Зробила це для того, щоб сім'ї, де є діти, були обережними.

Нещодавно один з синів Решетників – Дмитро захворів і заштовхав пластмасовий кришталик собі в ніс. Невідомо, для чого хлопчик зробив це, але ситуацію потрібно було терміново вирішувати. Коли це сталося, Христина не панікувала, була спокійною. Сказала синові, що нічого страшного, все виправлять. Головне було, щоб він не заплакав і не "вдихнув" кришталик.

Я притисла пальцем ніс ближче біля очей і потроху почала виштовхувати кришталик, він випав. Діма заплакав, бо злякався. Але сказав, що тепер буде йому наука на все життя!
– поділилася Христина.

Зіркова матуся не показувала страху, коли сталася це неприємна ситуація, але, коли все виправилось, то нервувала. Христина наголошує, що з дітьми не можна розслаблятися ні на секунду. А з трьома хлопцями взагалі постійний стрес.

Для перегляду всіх фото гортайте праворуч:

Зіркові батьки та їхні діти: останні новини

  • Співачка Світлана Тарабарова 10 листопада розповіла, що втретє вагітна та показала перші фото в особливому стані.
  • Колишня дружина Сергія Притули – Юлія Андрійчук показала фото їхнього спільного сина, якому нещодавно виповнилося 14 років.
  • Українська співачка Jerry Heil зараз навчається у США в Берклі, але така освіта для неї стала недешевою. Заощаджені гроші вона витратила на подарунок татові, а за навчання поки що платять близькі їй люди, яких вона не хоче називати.