Зіркова матуся підозрює, що в аеропорту або в літаку син підхопив ротавірус. Хоча в Михайла є всі щеплення, вони не гарантують повного захисту від хвороби.

Дізнавайтеся також "Незвичне поєднання": дружина Бєднякова поділилась, як назвала новонародженого сина

Син Павліка та Реп'яхової захворів

Через погане самопочуття сина Реп'яхова екстрено зупинилася в Одесі. Там вночі довелося викликати швидку. Вперше за дві доби Михайло став на ноги, але нічого не їв. Вранці 7 листопада йому знову було погано, сильно рвав і не зупинялася діарея. Лише згодом він вперше за три доби поїв, помалу одужує.

Катерина Реп'яхова про хворобу сина / Скриншоти інстаграм-сторіс блогерки

Ось так закінчилася поїздка Катерини з сином на море. На щастя, поруч з блогеркою завжди є її мама, яка постійно допомагає.

Зірки та їхні діти: останні новини

  • Дружина Романа Сасанчина повідомляла, що її 8-місячній доньці Елізі було погано. Довелося викликати швидку допомогу, дівчинку забрали в лікарню.
  • 41-річна Меган Маркл зізналась, що її чоловік – "чудовий" і кожного ранку допомагає їй зібрати сина Арчі до школи. За її словами, хлопчик прокидається на пів години пізніше, ніж його сестра.
  • Лідер гурту "Океан Ельзи" цього року вдруге став татом. Через війну він дуже рідко бачиться з дітьми, оскільки вони за кордоном. Вакарчук розповів, як вдається підтримувати зв'язок.