Маша Полякова навчається у музичному коледжі в Лондоні. Раніше в дівчини була ідеальна шкіра, а під час перебування у Великій Британії її стан значно погіршився.

Вас може зацікавити З'їхала з глузду: Слава Камінська заспівала "Червону руту" з непристойним словом

У доньки Полякової почалися проблеми зі шкірою

Дівчина поділилася своїми переживаннями в інстаграм-сторіс. Маша розповіла, що користується тими ж засобами для догляду за обличчям, що й раніше, але зараз стан шкіри значно погіршився. У Лондоні дуже жорстка вода, що, ймовірно, вплинуло на це.

"У мене є ось така ось проблема! Бачите моє обличчя? Я не знаю, що з ним сталося тут, у Лондоні. Я використала свій догляд, яким користувалася увесь цей час", – розповіла Полякова.

В Україні в Маші не було таких висипань. Зараз дівчина придбала спеціальні косметичні засоби, щоб вилікувати шкіру. Якщо це не допоможе, то вона збирається повернутися додому.

У мене була майже ідеальна шкіра, може, десь міг з'явитися один прищик. Але тут дуже жорстка вода. Я зараз придбала на величезну суму косметику від прищів. Якщо вона мені не допоможе, я просто поїду звідси. Як з цим жити? Це ж повний пи*дець!
– емоційно висловилася Полякова.


У доньки Олі Полякової проблеми зі шкірою / Скриншот інстаграм-сторіс Маші


У доньки Олі Полякової проблеми зі шкірою / Скриншот інстаграм-сторіс Маші

Нагадаємо, нещодавно на акне поскаржилася ведуча та блогерка Раміна Есхакзай. У новому інтерв'ю дівчина розповіла про те, як стрес під час війни вплинув на її здоров'я. Щоб повернути той зовнішній вигляд, який був до 24 лютого, дівчині довелося звернутися до лікаря.