Світлана Лобода досі залишається суперечливою персоною в шоу-бізі. Хтось пробачив їй вісім років гастролей на Росії, бо зараз вона допомагає армії, хтось і далі засуджує. Серед останніх ведучий та актор студії "Дизель шоу" Дмитро Танкович.

Не пропустіть Кум Лободи Анатолій Анатоліч зізнався, чому гастролерка мовчала про війну

Він переконаний, що "війна – це час визначатися", і визначатися Лободі треба було ще тоді, коли Росія окупувала Крим і розв'язала збройний конфлікт на Донбасі. На його думку, зараз співачка вже не знайде собі місця.

Дмитро Танкович про Світлану Лободу

Ми можемо подивитися на Світлану Лободу. На мою думку, це дуже яскравий приклад. Коли вона поїхала до Москви і нічого не говорила, її прокляли тут. А коли спробувала щось сказати, її прокляли у Москві. І зараз Світлана Лобода не знайде себе ні в Україні, ні в Росії,
– зауважив Дмитро Танкович.

"Я розумію, страшно. Та, чорт забирай, усім страшно. Це насправді нормально, страх – це природне людське відчуття. Але треба робити вибір, друзі. От якось так життя склалося. Потрібно вибрати", – наголошує шоумен.

Дмитро Танкович про російських зірок путіністів та мовчунів

  • Про Баскова і Кіркорова: "Мені здається, що той же Басков і Кіркоров – друзі, які в принципі свою кар'єру закінчили, і вони доживають свій творчий вік. Для мене це рішення винятково на користь грошей. Правильний це вибір був чи ні, покаже час. Я переконаний, що ні"
  • Про Нурлана Сабурова та російських коміків: "Я шалено розчарований, чесно кажу. Вони постійно казали: "Ми вільні, ми можемо казати все, що завгодно". Якщо ми подивимося на цих вільних персон – це Воля, Мартиросян, Щербаков, Сабуров, велика кількість російських коміків, стендаперів, вони чомусь язики засунули собі в дупу. Вони нічого не говорять, і для мене це найгірший варіант".

До слова, одіозний Філіп Кіркоров підтримував згорьовану Оксану Марченко, чоловіка якої затримала СБУ. Дмитро Танкович теж по ній "пройшовся". Він пригадав, що на шоу "Україна має талант", де вони працювали разом, її називали "дружиною Медведчука", бо поза камерами та була холодною і пихатою.