Євгенія поділилася, що екс погрожував їй вбивством та ображав. Тепер він вперше прокоментував ці заяви.

До теми Шукав кохання: ексчоловік Емеральд, якого звинувачують у домаганнях, брав участь у реаліті-шоу

Стипанюк вперше відповів на звинувачення в насильстві

Чоловік зазначив, що не одразу відреагував на заяви колишньої дружини, оскільки виконував бойове завдання. Він сказав, що, можливо, розповість деталі про ситуацію, яка склалася з Емеральд та іншими жінками, після перемоги, бо зараз для нього у пріоритеті виконання своєї роботи на полі бою.

Вибачте, що відповідаю із запізненням. Був на бойовому завданні. Дякую вам за бажання почути іншу думку. Але зараз мій пріоритет – це перемога України, що я, як солдат, зараз роблю. Можливо, колись після перемоги ви дізнаєтеся правду про те, що насправді сталося,
– поділився військовий.

Євген Стипанюк прокоментував звинувачення в насильстві
Євген Стипанюк прокоментував звинувачення в насильстві / Скриншот з ютуб-каналу телеканалу "Україна"

У чому звинувачують Стипанюка: головне

  • Колишня дружина військового Євгенія Емеральд заявила про домашнє насильство з боку чоловіка. Вона навіть подавала заяву, щоб Стипанюк не міг наближатися до неї та дитини, але цей позов призупинили.
  • За словами снайперки, після публічних заяв її шантажують публікацією інтим відео та фото.
  • Крім того, після розголошення ситуації, виявилося, що Емеральд не єдина жертва Євгена. Його колишня дружина Анна Виговська, з якою вони перебували у шлюбі 13 років, підтвердила слова снайперки й сказала, що теж страждала від домашнього насильства.
  • Євгенія також розповідала, що Стипанюк їй зраджував. Було це навіть під час вагітності.
  • Ба більше, інші жінки звинувачують військового у домаганнях. Так, двоє осіб написали Емеральд, що чоловік їх зґвалтував.
  • Снайперка раніше не розголошувала це, оскільки боялася чоловіка. Виявляється, він же понад 6 років працює охоронцем екснардепа Олега Ляшка. Стипанюк залишається на посаді попри те, що воює "на фронті".
  • До того ж, за словами Євгенії, колишній чоловік неодноразово їздив п'яний за кермом.