Євгенія Емеральд у новому інтерв'ю розповіла, в яких аб’юзивних стосунках жила з колишнім чоловіком. Її підтримала ексдружина Стипанюка – Анна, яка має від нього сина.

Не пропустіть "Має найвищу зарплату ЗСУ": Емеральд заявила, що її чоловік є охоронцем відомого екснардепа

Емеральд зазначила, що вона – не єдина жертва Євгена Стипанюка.

Колишня дружина Євгена теж постраждала

У соцмережах Анна Виговська (Стипанюк) підтримала Євгенію Емеральд після інтерв'ю. Вона публічно зізналася, що переживала те ж саме у стосунках з колишнім.

Я колишня дружина Євгена Стипанюка. Нашому спільному сину 13 років. І я також стала жертвою домашнього насилля з його сторони. Абсолютно всі історії, які прозвучали від Євгенії Емеральд, були і в моєму житті,
– написала Анна.


Анна з сином від Стипанюка / Скриншот з її інстаграму

За її словами, вона не спромоглася розповісти про це раніше. Тож зараз жінка пишається Емеральд за її сміливість. Якщо потрібно – вона теж готова говорити про це та відповідати на запитання.


Колишня дружина Стипанюк страждала від аб'юзу / Скриншот з інстаграм-сторіс

Цікаво, що минулого місяця Євген Стипанюк купив собі нове авто. Хоча напередодні його син просив тата купити кросівки. Тоді військовий заявив, що в нього немає грошей.


Стипанюк купив собі авто, але не дав сину грошей / Скриншот з інстаграм-сторіс

Що відомо про гучне розлучення Емеральд

  • Євгенія Емеральд одружилася з Євгеном Стипанюком у жовтні минулого року. У квітні 2023 року вони стали батьками, а за 3 місяці розірвали стосунки.
  • Євгенія заявила, що пережила домашнє насилля. Її колишній чоловік погрожував вбивством, звинувачував у зраді та ображав. "Перші червоні прапорці" були ще до весілля – тоді після однієї сварки Емеральд ледь не втратила дитину.
  • Крім того, Євген вживав алкоголь. Виявляється, всю її вагітність Стипанюк керував авто у нетверезому стані
  • Емеральд додала, що довго мовчала про аб’юз, бо боялася. Виявляється, ексчоловік має зв'язки – він охоронець екснардепа Олега Ляшка. Через це Євген часто буває в Києві, хоча "числиться" на фронті.