Дівчинці вже два місяці, але Емеральд досі не розповіла шанувальникам, як назвала доньку. Раніше Євгенія розчулила кадрами, як проводжає чоловіка на фронт.

До теми Іраклі Макацарія вперше став татом: хто в нього народився та як назвали дитину

Військова тривалий час приховувала свою дівчинку від публіки та не поспішала показувати її обличчя. Однак через два місяці після пологів захисниця нарешті познайомила дівчинку з підписниками. Євгенія вперше показала обличчя донечки.


Євгенія Емеральд показала доньку / Фото з її інстаграму

Емеральд розповіла, що її пологи були партнерськими. Чоловік-військовий приїхав з фронту лише на 12 днів і сильно підтримував Євгенію. Як поділилася захисниця, вони довго налаштовувалися на партнерські пологи та не пошкодували про своє рішення.

Цікаво, що подружжям сподобалися партнерські пологи і тепер вони мріють ще про сина.

Женя довго налаштовувався на партнерські пологи, рішення народжувати разом ухвалили лише на останньому триместрі… Коли все відбулось, чоловік був шокований, спочатку запитав: "А що, так можна було? Чого я боявся?". Потім твердо заявив: "Ми ще повернемося за хлопчиком!",
– поділилася мама.

Емеральд також опублікувала зворушливе відео, яке було зроблене у пологовому.

Додамо, що ім'я дівчинки пара поки не поспішає розсекречувати, лише натякає, що воно дуже символічне.

Нагадаємо, що народжувала Євгенія Емеральд у приватній клініці в присутності чоловіка-військового Жені Стипанюка. А на виписку з пологового приїхала старша донька снайперки Жасмін.