Коханий Євгенії приїхав на кілька днів з передової для важливого моменту – пологів. У соцмережі захисниця поділилася кадрами зустрічі. Днями вона розсекретила свою вагу.

До теми Емеральд зізналася, як познайомилася з чоловіком: "Служили в різних містах, але доля звела"

Шанувальники Емеральд подумали, що вона зникла з соцмереж, бо народила. Однак цього ще не сталося, сім’я готується та має декілька важливих справ перед пологами.

Всі думали, що я народила, але ні. Справжня причина, чому мене не було в Instagram – бо це чудо приїхало. Треба було йому часу присвятити трохи, напрягти роботою трохи,
– пожартувала Євгенія.


Євгенія Емеральд показала свого чоловіка / Фото з її інстаграм-сторіс

За словами Емеральд, її чоловіка відпустили з передової лише на 12 днів.

"У мене чоловік офіційно у сімейній відпустці. Приїхав, щоб сміття винести, допомогти у домашніх справах. Нехай не розслабляється", – жартома розповіла снайперка.


Емеральд дочекалася чоловіка на пологи / Фото з її інстаграм-сторіс

Що відомо про вагітність Євгенії Емеральд: головне

  • Євгенія зараз перебуває вже на 41 тижні вагітності. Зовсім скоро в пари народиться перша спільна дитини. Чоловік захисниці також буде поруч із нею під час пологів. Снайперка очікує, що пологи настануть протягом цього тижня.
  • Євгенія також виховує 10-річну доньку Жасмін, у якої скоро буде сестра. Раніше Емеральд згадувала, що боялась розповісти коханому про вагітність, бо не хотіла покидати фронт і хвилювалась за здоров'я. Тому приховувала новину до вересня.
  • Додамо, що 14 жовтня снайперка вийшла заміж на фронті, а наприкінці місяця оголосила про вагітність. Вона пішла в декрет лише взимку, а до того перебувала на службі, хоч і не в бойових діях.
  • Снайперка також розповіла, що змогла схуднути під час вагітності на кілька кілограмів. Євгенія підтримує правильне харчування. "Навіть на фронті, коли вдавалося, їла корисну їжу", – сказала вона.
  • Вона також розсекретила свою зарплату. У декреті Емеральд отримує на 25 тисяч меншу зарплатню, ніж яку мала в тилу. Євгенія розсекретила, що без надбавок її зарплата – 15 тисяч.