Український музикант Володимир Дантес приїхав на Київщину та завітав в Ірпінь, звільнений від окупантів кілька місяців тому. Картини зруйнованого міста не залишили його байдужим.

До слова "Ткач, йди випий і лягай спати": чи знали актори "Кварталу 95" про війну

Володимир Дантес в Ірпені

Виконавець зізнався, що найбільше його вразили дитячі іграшки, які покинуто лежали на землі. Розповідаючи про свої враження, Володимир ледь стримував сльози.

Я вперше завітав до Ірпеня. Все можна витримати емоційно, окрім дитячих іграшок, які ти тут бачиш. Якщо ви приїжджаєте до Ірпеня, обов'язково скануйте QR-коди й допомагайте. Я реально не знаю, як це... Знаєте, як це можна пережити взагалі. Все буде Україна!
– поділився артист.

Дантес в Ірпені / Фото з інстаграм-сторіз

Хто з зірок відвідував звільнені міста

  • Співачка MamaRika приїздила до Ірпеня у червні. Їй провели "екскурсію" зруйнованими та згорілими будівлями. Зірка поспілкувалась з мешканцями Ірпеня та заспівала їм одну з останніх пісень "Сину".
  • Несподівано до Ірпеня приїжджала й Світлана Лобода. Вона спілкувалась з мером міста та пройшлась кварталами, де йшли жорстокі бої. Артистка заявила, що не знає, чи зможуть українці це вибачити.
  • Після довгоочікуваного приїзду в Україну до міста завітала Настя Каменських. Вона зустрілася з волонтерами добровольчого будівельного батальйону і заспівала для всіх присутніх.