Більш як місяць відома українська співачка Наталія Могилевська вдосконалює свою фігуру за допомогою спеціальної дієти. Дотримуючись жорстких обмежень, зірка постала перед труднощами.

Читайте також Наталія Могилевська показала, як ледь не звалилась у воду під час концерту: ефектні відео

Наталія Могилевська розповіла про свою дієту

Виконавиця вже давно могла перейти на звичне для себе харчування. Однак продовжила челендж зі схудненням й дотримується дієти. Зірка хоче скинути ще 2 кілограми до 24 серпня – до концерту на День Незалежності.

Але скажу, що я настільки втомилася... Навколо кавуни, дині, ягоди, а мені всього цього не можна. Мені не можна жодних вуглеводів. Я так втомилася їсти цю траву – руколу, помідори, усе інше,
– зізналась Наталія Могилевська.

Артистка додала, що навіть телефонувала дієтологам з проханням дозволити з'їсти їй жменьку ягід. Та щоб схуднути за короткий час, їй слід ретельно дотримуватися усіх правил.

"Чесно – до сліз", – зізналась Могилевська. Вона звернулась за підтримкою до прихильників.

Дієта Наталії Могилевської: що відомо

  • Співачка ще кілька місяців тому уклала парі з фітнес-тренеркою Анітою Луценко. Якби Наталія не схудла на 4 кілограми до 26 червня – то поголилась би налисо.
  • Через кілька днів після парі Могилевська повідомила свою вагу – 76 кілограмів. Дієвими та безпечними правилами схуднення артистка поділилась на своїй сторінці.
  • Всього лише за тиждень Наталія скинула 1,5 кілограми. Вона практично добилась свого і схудла на 4 кілограми, але через переліт знову набрала вагу. Однак лазня врятувала Могилевську від можливості поголитися налисо.
  • Згодом зірка продовжила працювати над своєю фігурою. За місяць наступного періоду дієти вона скинула 5 кілограмів.