46-річна Наталія Могилевська не врахувала те, що катер гойдатиме на хвилях. Відтак, вона ледь не впала у воду. Попри страх звалитись у Дніпро, артистка не лише бездоганно виконала запальний хіт, а й підтанцьовувала під нього.

Цікаво Наталія Могилевська відсвяткувала день народження на Дніпрі: фото

За словами співачки, вона нервувала як ніколи, адже на неї були направлені камери та сотні поглядів прихильників, котрі піднялись зі своїх місць і чекали на зірку на пристані.

Ледь не впала за борт у воду під час концерту. Думала, що полечу у воду разом з мікрофоном! Сукня вузька, піді мною сходи в трюм і гострі предмети. А я повинна бути красивою, співати й не впасти у воду,
– емоційно заявила Наталія Могилевська.

На щастя, все обійшлось – артистка таки втрималась на хвилях і зуміла приголомшити прихильників, що зібрались на її сольному концерті.

У коментарях фани лише похвалили Наталію Могилевську за сміливість:

  • "Вихід феєричний! Несподівано і дуже красиво! Страху взагалі не помітила";
  • "Ефектно, як завжди";
  • "Прикольний хід, сподівалися, що не впадете";
  • "Взагалі не видно, що вам страшно. Молодець, браво";
  • "Я не чекала падіння. Ви молодець, й атмосфера нереально позитивна";
  • "Як впевнено. Багато хто на вашому місці вже б трусився".

Текст публікації Наталії Могилевської:

Я ледь не впала за борт у воду під час концерту. Думала, що полечу у воду разом з мікрофоном! Мені довелося стояти на тоненькій жердинці, тримаючись одним мізинцем від поштовхів по хвилях катера, який тільки-но проїхав. І все це під пильними поглядами камер і глядачів, які залишили свої місця і стовпилися на пристані. Сукня вузька, піді мною сходи в трюм і гострі предмети.
А я повинна бути красивою, співати й не впасти у воду.

Як вам мій вихід? Вам видно, що мені було страшно?