Пісня "Кити" присвячена покійному батькові Дантеса. Вона про дитинство в Криму, щасливі миті разом та мрії. Примітно, що кліп містить уривки з архівних відео з Криму, де Володимир зображений разом із батьком і братом.

Не пропустіть "Нотки ревнощів": у мережі жартують про реакцію Зеленської на обійми чоловіка з прем'єркою Данії

Як проходили зйомки кліпу на трек "Кити"

Кліп знімали на кар'єрі. На відео спершу видно, як Володимир лежить на кам'янистому рельєфі, після чого він підіймається по ньому вгору та падає з гори спиною у воду. Так, у відеороботі можна побачити кадри, де співак плаває під водою. У відео також неодноразово з'являються кити.

Фізично і морально був на межі. 3 години в холодній воді. З них хвилин 30 — під водою. Раз 10 падав на спину у воду, збирався в гору по кар'єру в саму спеку безліч разів,
– розповів Володимир.

Режисеркою кліпу стала Юлія Паскаль. І пісня, і кліп – це особиста історія про внутрішній стан і спогади. Вода у відеороботі символізує життя, а кити – як алегорія того вічного, на чому тримається світ.

VOLODYMYR DANTES – "Кити": дивіться кліп онлайн

Попередні новинки від українських артистів

  • Надя Дорофєєва та Макс Барських потішили шанувальників дуетною піснею. Вона називається "Ритми". Також артисти випустили кліп до треку. У пісні розповідається про все: про флешбеки з минулого, про друзів, про смуток, біль, сльози та лють, що перетворюються у відчайдушній танок, про те, що втрачено, але не забуте.
  • Українська співачка Джамала презентувала кавер на пісню Мадонни Frozen. Співачка пояснила, що після того, як стала амбасадоркою Spotify Equals, їй запропонували вибрати популярну пісню і зробити на неї кавер. Саме трек Мадонни Джамала обрала тому, що він асоціюється в неї з літом і дитинством на березі моря.
  • Гурт TVORCHI випустив кліп на пісню I Can't Stop. Трек – про п'янке кохання, що збиває з ніг. Сюжет кліпу показує вечірку 70-х, де під палючим сонцем хлопець бачить дівчину, у яку закохується.