Актор "Кварталу 95" Юрій Ткач згадав початок великої війни. Він зізнався, що учасники студії не знали про те, що росія наступатиме.

Читайте також Злість бере, – Євген Кошовий про нагороди від Зеленського та хейт через ордени

Чи знав Юрій Ткач, що буде війна

Не було такого, що у нас в "Кварталі" там якась інформація була, або в групах десь, або Зеленський комусь зателефонував,
– зізнався Юрій Ткач.

Водночас про вторгнення дізналась дружина актора. Вона зателефонувала чоловікові, коли він був на прем'єрі фільму.

"Мене Віка аж витягувала з того залу, каже: "Давай, пішли". Я кажу: "Що сталося?". Вона каже, що війна. А у неї брат працює в певних органах, зателефонував, сказав, що так", – згадав Юрій.

Актор додав, що він попри попередження не вірив, що може відбутися повномасштабне вторгнення. За кілька годин він навіть зателефонував товаришеві Євгену Кошовому.

О першій годині ночі я зателефонував йому, кажу: "Братан, перепрошую, що я тебе розбудив. Кажуть, що війна". Він каже: "Ткач, йди випий і лягай спати",
– поділився знаменитість.

Як жила сім'я Ткача в час війни

  • Юрій Ткач залишився в Україні та взяв зброю до рук – вступив до територіальної оборони. Перші три тижні він з сім'єю жив у друга в Києві.
  • З часом Вікторія погодилась виїхати за кордон. У них була зупинка у Вінниці – і саме в той день туди прилетіла ракета.
  • Згодом Юрій Ткач залишив зброю та почав гастролювати – він відвідував з колегами військових, а також проводив благодійні концерти. Але підтримував зв'язок з побратимами. Двоє з них загинуло.