Зірка "Жіночого кварталу" разом з дітьми на час війни виїхала в Грузію. Віра поділилася, що чоловік просив виїхати з України ще в грудні 2021 року, бо вважав, що почнеться велика війна, але Кекелія не хотіла вірити в це.

Вас може зацікавити Анна Трінчер заінтригувала новиною про вагітність: "У нас буде хлопчик"

Віра Кекелія та Роман Дуда хотіли розлучитися

Через різні погляди на напружену ситуацію в країні, яка була перед початком повномасштабного вторгнення Росії, між Вірою та Романом часто виникали сварки. Дійшло навіть до того, що подружжя думало подавати документи на розлучення.

У нас були величезні скандали, вже навіть вирішували: "Все, будемо розлучатися". Був момент, коли думали: "Виходу немає – розлучення". Поставили крапку і ні я, ні Роман не знали, що з цим робити. Ми вперлися одне в одного і ніби не чули. Ніби й хотіли почути, але не вдавалося,
– розповіла Кекелія.

Коли почалася війна, Віра таки виїхала з сином за кордон. Тоді вона була вагітна другою дитиною. Артистка розповіла, що відстань пішла на користь її стосункам з чоловіком. За цей час обоє багато переосмислили й зрозуміли, наскільки потрібні одне одному.

"Думаю, що нам ця відстань допомогла. Роман залишився сам, без нас. Йому також було нелегко. Я відчула, що мені не вистачає Роми. Чітко зрозуміла, що мені краще з чоловіком. Коли ми разом, відчуваю більше сили. Я потребую цього. Так само як Рома", – зізналася Віра.

У серпні Кекелія народила другого сина в Грузії. Хлопчика назвали Матвієм. Також подружжя виховує старшого сина – Івана.

Зіркові пари, які розлучилися під час війни

  • Український ведучий Андрій Джеджула та модель й блогерка Юлія Леус оголосили про розлучення. Їхні стосунки тривали п'ять років.
  • Шлюб актора Костянтина Войтенка та танцівниці Валентини Марініної дав тріщину ще минулого року. Лиш у жовтні Валентина оголосила, що більше не є дружиною Кості.
  • Співачка Наталія Валевська повідомила, що офіційно розлучилась. Вона показала фото зі свідоцтвом про розірвання шлюбу.