Батьки Віри жили в Харкові. Разом з ними та старшим сином Іваном два місяці тому співачка виїхала в Тбілісі. Сім'я втікала від війни, а також зіркова матуся хотіла, щоб син народився у безпеці.

Дивіться також Андрій Бєдняков прилетів у США і зробив сюрприз доньці: відео, від якого розревілася Юлія Саніна

Віра Кекелія розповіла про пологи в Грузії

Зіркова матуся розповіла, що до народження дітей в Грузії ставляться дуже відповідально. Її досвід пологів в цій країні був дуже позитивним. Сподобалось ставлення лікарів і всієї бригади, яка була присутня на пологах.

Зараз Матвію вже 2 місяці, Віра готова повертатися додому, але виникли проблеми з оформленням документів. Реєстрували новонародженого сина Віри через приватний пологовий, їй потрібно було забрати документи в місцевій юстиції, перекласти на англійську і завірити нотаріусом. Та найскладніше – отримати документи в українському посольстві.

Коли я прийшла до посольства України в Грузії, мені потрібно було підтвердити, що Матвій громадянин України, народжений в Грузії. І ось цей документ ми чекали місяць в Грузії. Після цього можна ставати в чергу на отримання паспорта, але наразі ця черга вже закрита до грудня цього року,
– розповіла Кекелія.

Віра не хоче кілька місяців чекати на отримання паспорта для Матвія, тому обрала простіший варіант – внесла дані новонародженого сина у свій паспорт. Але у такому випадку повернення додому буде складнішим.

Зіркові батьки, які виїхали з дітьми за кордон