Близько місяця тому співачка Наталія Валевська повідомила про розставання з чоловіком. Тепер вона повідомила, що розлучилась з Володимиром Пригладем офіційно.

Читайте також Усі радіють, а в мене розвал сім'ї, – Ліза Бардаш вперше прокоментувала розставання

Наталія Валевська офіційно розлучилась

Виконавиця розповіла, що починає нове життя. Вона також показала фото зі свідоцтвом про розлучення.

Починаю життя з чистого аркуша. Друзі, сьогодні я офіційно отримала свідоцтво про розірвання шлюбу. Тож, сміливо входжу у новий етап свого життя, адже це не кінець, а тільки початок. Для цієї нагоди обрала сукню білого кольору,
– поділилась Наталія Валевська.

"Білий – це найсвітліший з кольорів, символ чистоти. Він приносить спокій і гарне самопочуття, пом'якшує емоції, служить хорошими ліками проти стресу та дає відчуття свободи", – додала вона.


Наталія Валевська / Фото з інстаграму Наталії Валевської

Шлюб Наталії Валевської

  • Володимир Пригладь та Наталія Валевська познайомилися в одному з ресторанів. Як розповідала артистка, він її одразу побачив та звернув увагу. Чоловік тричі освідчувався їй у коханні та пропонував вийти заміж, поки вона не погодилась.
  • Володимир став не тільки чоловіком Наталії, але і її продюсером. За час шлюбу подружжя так і не стало батьками. Все через аборт, який зробила співачка у 2003 році через патологію дитини. Зірка згодом пошкодувала про це й робила кілька операцій, аби стати мамою.
  • 6 червня Наталія Валевська повідомила, що розійшлась з чоловіком після 18 років шлюбу. Причини вона не назвала.