Про смерть друга Аліка 33-річний Коля Сєрга дізнався у четвер, 7 квітня, лише через три тижні після його смерті. Як написав зірці знайомий, його тіло знайшли під час зачистки Бучі.

Читайте також "Покарав тебе Бог, Андрійку": Бєдняков показав цинічну реакцію росіян на смерть мами в Маріуполі

Друг Колі Сєрги загинув у Бучі

Алік загинув у Бучі, був застрелений у потилицю. Він не був воєнним. Вийшов з бомбосховища 18 березня і більше не повернувся. Зараз у процесі звільнення Бучі, пошуку загиблих знайшли, зокрема, і його труп,
– розповів Коля Сєрга.

Зараз він обороняє Одесу у складі Збройних сил України, тож намагається не падати духом. Однак новини про трагічну смерть близьких вибивають його з колії. Ще більше Колю Сєргу дратують мовчуни з України, які вдають, що нічого не помічають. Зокрема Регіна Тодоренко, в якої був роман з загиблим Аліком.

Сьогоднішня новина з Аліком… Він був колись у романтичних стосунках з Регіною Тодоренко. І мене це добило, ігнор, що триває,
– емоційно висловився ведучий.

"Я хочу, щоб люди боролися, говорили правду. Щоб блогери, які мають довіру, розплющували очі. Регіна Тодоренко, в якої охоплення 7 мільйонів людей. Коли вони дивляться на Регіну, яка з Одеси, і вона ніяк не коментує, отже, вони починають менш серйозно ставитися до того, що відбувається тут", – висловився Коля Сєрга.

Чому Регіна Тодоренко мовчить про війну

  • Після визнання Путіним бойовиків на Донбасі зіркова одеситка виступила "за мир у всьому світі". Вона опублікувала сімейне фото з українським і російським прапорами і думала, що вийде відмовчатися.
  • Лише на 36-й день війни Регіна Тодоренко врешті-решт пояснила, чому мовчить про війну в рідній Україні. Як з'ясувалося, на цю тему вона наклала вето, бо їм з чоловіком-росіянином Владом Топаловим "важко дійти консенсусу, позиції не у всьому збігаються".