Співак під час зйомок нового шоу "єПитання" зізнався, що його син Михайло, якому в червні буде два роки, поки що не розмовляє. Його дружина Катерина Репяхова вже звернулась до лікарів через мовлення сина, на нього чекає корекція.

Цікаво Дружина Віктора Павліка чесно зізналась, чи важко їй з чоловіком через 28-річну різницю у віці

Павлік розповів трохи деталей про свого сина.

Мій син у своєму віці поки не розмовляє. Можу звертатися до нього пів дня: "Сину! Мішо! Михасику!" І ми знаємо, що він чує і розуміє нас, але не реагує. Тобто немає такого, щоб я до нього звернувся, а він відповів: "Що?",
– пояснив співак.

За його словами, саме через це вони із дружиною Катериною Репяховою не розповідають Михайлу про війну. "Як стане старшим, то точно знатиме все", – додав Павлік.

Наразі більше часу з дитиною проводить мама. "Катя багато з ним займається. Навчає, читає казочки, вони разом ліплять із пластиліну. Я менше проводжу часу із сином – часто на гастролях. Така в мене робота. Але дуже хочу бути поруч із ним", – каже співак.

Артист зізнався, що коли перебуває вдома, то грається із сином.

Щось розповідаю. Називаю сина "левчиком": він у нас трохи зарослий. І обов'язково розчісую його. Міша дуже любить таку процедуру. А ще відвідуємо басейн. Михасик давно вже ходить на заняття з плавання, любить водичку,
– розповів Павлік.

До слова, Віктор Павлік і його молода дружина Катерина Репяхова виховують спільного сина Михайла. Раніше дівчина розсекретила, чи планує другу вагітність.

Проте у подружжі Віктора Павліка й Катерини не завжди все гладко. Одного разу Репяхова навіть задумалась про розлучення – це сталося тоді, коли музикант став на захист колишньої дружини.