В інтерв’ю дружина артиста відверто відповіла на питання, чи думає про розлучення з Віктором Павліком. Нагадаємо, що Катерина вдвічі молодша за співака, тож її мама спочатку була проти цих стосунків.

Цікаво Дружина Віктора Павліка різко відповіла на хейт та зізналася, хто в сім’ї більше заробляє

Реп'яхової розповіла, що подружжя частіше свариться саме через Віктора Павліка. А на питання, чи думала про розлучення, Катерина відповіла ствердно: "Були такі моменти".

Це було, коли його колишня дружина мене образила, а він (Віктор Павлік, – 24 Канал) її сильно захищав. От ми їхали і він її всю дорогу захищав, казав, що вона – свята і все. Аргументація була, що вона читає біблію, а тому не може робити нічого поганого. Він сказав, що "ляже під потяг" та "віддасть свою голову", але його колишня цього не робила,
– зізналася Катерина.

Про що саме йдеться та як колишня Віктора Павліка образила його нинішню дружину – Реп'яхова не уточнила.

"От тоді я подумала – скільки можна в цьому жити, може треба розходитися? Міші (синові Павліка – 24 Канал) тоді було півроку", – пригадала вона.

За її словами, згодом вони вирішили цю ситуацію. "Ми поїхали до цієї колишньої і розповіли про всі ті капості, я показала докали і після цього все припинилося", – додала Катерина.

Дружина Павліка зізналася, що не звертає уваги на якісь дрібниці, але якщо подружжя свариться серйозно – вона зазвичай перша йде миритися.

Дивіться повне інтерв'ю з Катериною Реп’яховою: відео

Особисте життя Віктора Павліка: що відомо

  • Віктор Павлік у 18 років одружився з Лідією. Від жінки народився син Олександр, з яким Павлік досі старається підтримувати зв'язок. Зараз його сину 38 років, він одружений та має дитину.
  • Другий шлюб Віктора Павліка був з Світланою з Узбекистану. Разом вони прожили вісім років, після чого розлучилися. В них народилася лише одна донька Христина, яка вже подарувала артисту внука.
  • Третій шлюб у Віктора був з танцівницею Ларисою Созаєвою (шлюб тривав 25 років). Вона народила йому сина Павла Проте у 2018 році хлопцеві діагностували онкологічне захворювання, з яким він боровся 2 роки – у 2020-му хлопець помер.
  • За кілька місяців до трагічної події Павлік одружився вчетверте з молодою концертною директоркою Катериною Реп'яховою. У червні 2021 року народила сина Михайла.