Українська попдіва співала дифірамби Софії Ротару під час церемонії вручення премії "Національна легенда", яка відбулась 22 серпня біля Маріїнського палацу. Співачка разом з шістьма діячами культури та спорту отримала перші державні відзнаки. З цієї нагоди Тіна Кароль звернулась до 74-річної колеги з вітальною промовою.

Читайте також Кетрін Винник, Ротару та безліч зірок: церемонія "Національна легенда України" у фото

"Софіє Михайлівно, багато у вас прихильників по цілому світу, і я не виключення. Я пам'ятаю, як мої батьки дивились "Пісню року" кожного року, а я потім копіювала вас, бо мріяла бути Софією Ротару", – несподівано висловилась артистка.

Тіна Кароль заспівала рядки з пісень Ротару "Лаванда", "Было, но прошло" та зізналась, що за кермом авто слухає її "Хуторянку" до останнього акорду. Пісні Софії Ротару співачка назвала "саундтреками до сердець, до життів мільйонів людей".

Ви – краса, ви – окраса, ви – символ жіночності, ви – легенда, багатонаціональна легенда. Ви – зірка, хоч кажуть, зірок багато, а ви – особлива. Ви та зірка, без якої ніяк, ви – сонце,
– заявила Тіна Кароль.

У той час, як співачка розхвалювала Софію Ротару, та сиділа поряд з президентом Володимиром Зеленським і першою леді Оленою Зеленською та стримано усміхалась.

Цікаво Гроші не пахнуть: зірки-зрадники, які покинули Україну заради російських гастролей і нагород

Як оскандалилась Софія Ротару