Запис концерту "Кварталу 95" відбувся 22 грудня у Києві в Палаці Україна. Виступ 73-річної народної артистки став справжнім сюрпризом і несподіванкою для глядачів залу, проте у мережі відреагували на повернення артистки на Батьківщину по-іншому. Кадри з виступу з'явились на фан-сторінці Ротару в інстаграмі.

До слова У нас тече одна кров, але ми зовсім інші, – Sonya Kay про тітку Софію Ротару

Окрім виступу на концерті, співачка також дала інтерв'ю програмі "Світське життя" для Катерини Осадчої. В інстаграм-акаунті програми анонсували, що Ротару розповість про "рік в самоізоляції, сім'ю і ювілей Червоної рути". У коментарях інтернет-користувачі почали запитувати артистку, де вона була стільки часу та чому після виступу у Росії 5 грудня лицемірно з'явилась в Україні.

Наразі Софія Ротару жодним чином не відреагувала на коментарі, а її внучка – Софія Євдокименко, яка приїхала з Нью-Йорка в Україну, аби провести новорічні свята з рідними, публікувала в мережі інстаграм-сторіс з бабусею під час концерту у Києві.

Хто така Софія Ротару?

Радянська та українська естрадна співачка молдавського походження. За свою творчу кар'єру досягнула звань Народної артистки України та Героя України. Попри її популярність на українських теренах, від початку окупації на сході України та анексії Криму Ротару активно гастролювала Росією – давала концерти на приватних вечірках та приймала російські нагороди. Останні роки переважно живе у Росії та дає там виступи.