Харчишин постраждав у аварії 25 вересня 2007 року. Після цього артист переглянув своє ставлення до життя.

Цікаво "Навіть не вийшла на сцену": Анну Трінчер раптово госпіталізували до лікарні

Як аварія змінила життя Харчишина

Валерій зізнається, що ця ДТП сталася у той період, коли він намагався зрозуміти, куди рухатись далі по життю.

"Я дуже довго страждав від якихось людських речей, типу кохання, розлучення, були думки: "Що це за життя", "Що за люди мене оточують", "Хто я". Певне знецінення себе було. Період нерозуміння що робити з "Другою Рікою", – пояснив Харчишин.

І якраз в цей момент артист потрапив у моторошну ДТП. На його думку, це стало для нього життєвим уроком.

На тобі, хочеш зрозуміти як воно буває гірше?... Я такий прокидаюсь "Хто я, де я, що я". Втрата пам'яті, подвійний перелом склепіння черепа і втрата нюху. Я не відчував запахів, смаків протягом року,
– розповів Харчишин.

Саме після аварії музикант переоцінив цінності у своєму житті. За словами Валерія, він почав любити життя, був вдячний, що залишився живий.

Дивіться інтерв'ю з Валерієм Харчишиним: відео

Українські зірки, які нещодавно потрапили в ДТП

  • Даша Квіткова раніше потрапила у серйозну аварію. Блогерка заявила, що в її авто в'їхали дві машини. Водночас потерпіла звинуватила Квіткову в брехні та заявила, що це блогерка спричинила ДТП.
  • Лідер гурту О.Torvald Женя Галич, який воює у лавах ЗСУ, шокував підписників кадрами понівеченої автівки, в якій їхав з побратимами. З'ясувалось, що захисники потрапили в аварію. На щастя, всі залишилися живими.
  • Весною цього року Остап Ступка скоїв ДТП в Києві, коли був у стані алкогольного сп'яніння. У квітні на судовому засіданні йому призначили домашній арешт на кілька місяців.
  • Гурт "Антитіла" по дорозі в Україну після закордонних концертів ледь не потрапив у ДТП. Це трапилось через те, що хтось викрутив диски й гайки на колесах.