Катерина Реп'яхова та Віктор Павлік оприлюднили довгоочікуване відео, у якому розсекретили стать дитини. Пара зізналась, що це був дуже хвилюючий момент.

Читайте також Збиралися всією двадцяткою: Мішель Андраде розповіла про дитинство в Болівії

Віктор Павлік і Катерина Реп'яхова оголосили стать первістка

Дружина українського співака поділилась зворушливим відео. Вона показала поїздку з чоловіком до клініки, де Катерині зробили УЗД та передали конверт зі статтю первістка. Згодом подружжя вирушило додому. Перед камерою вони позували тільки удвох.

На підлозі стояла велика коробка з написом "Хлопчик чи дівчинка?". Перед цим Катерина уточнила, що вона з Віктором хоче хлопчика, але підозрює, що насправді в них народиться дівчинка.

Однак коли Віктор Павлік підняв коробку, у повітря злетіли блакитні та сині кульки. Це означає, що в подружжя народиться син. Наприкінці ролика співак вручив коханій квіти.


У подружжя народиться син / Скріншот з відео

Катерина Реп'яхова зізналась, що була настільки шокована, що стояла, як вкопана, коли побачила колір кульок. "У всіх людей якісь емоції, рухи, стрибки на таких відео. А у мене просто був шок. Я спеціально не обрізала кінцівку відео, ми ще півгодини стояли, розмовляли і усвідомлювали", – поділилась вона.

А за півгодини до відкриття коробки я просто плакала. Без зупинки. І не могла взяти себе в руки. Це точно найбільш хвилюючий момент в моєму житті,
– зізналась дружина Віктора Павліка.


У подружжя народиться син / Скріншот з відео

Катерина додала, що цей день вона хотіла провести тільки удвох з Віктором. А вже наступного дня дівчина відкрила коробку з кульками для рідних.

Вагітність Катерини Реп'яхової: головне

  • 10 січня подружжя оголосило радісну новину: Катерина стане мамою вперше, а Віктор Павлік стане батьком вчетверте.
  • Дружина співака поділилась, що народить наприкінці липня або на початку серпня.
  • Про вагітність Катерина розповіла Вікторові Павліку смс-повідомленням.