Дружина Віктора Павліка вагітна

Подружжя відомого українського співака Віктора Павліка та його молодої дружини Катерини Реп'яхової очікує на народження дитини. Про це сповістила жінка артиста на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також Не було бажання жити: Катерина Кухар пригадала втрату дитини

"Новий етап нашого життя. Це щастя. Це безкінечна любов", – написала Катерина Реп'яхова під фото. Вона оприлюднила серію кадрів, де демонструє округлий живіт. Молода дружина Віктора Павліка стане матусею вперше, а для співака дитина буде четвертою. У нього є син Олександр від першої дружини Лідії та дочка Христина, від другого шлюбу зі Світланою. Нагадаємо, що влітку від 2-річної боротьби з раком помер син Віктора Павло.

Катерина Реп'яхова та Віктор Павлік, незважаючи на пандемію коронавірусу, узаконили стосунки 29 травня 2020 року.

Фотозйомка майбутніх батьків

Катерина Реп'яхова знялась з чоловіком у зворушливій фотосесії. Для неї дівчина обрала розкішну синю та червону сукні зі світлим принтом. Появ вдало підкреслював округлий живіт Катерини. Поруч з коханою стояв Віктор Павлік. Він тримав її за руку, а на іншому фото сидів на кріслі. Дружина ніжно його обійняла, другою рукою тримаючись за животик.

Катя Реп'яхова розпустила біляве волосся та накрутила його в голлівудські локони. Її легкий образ завершував макіяж: дружина співака підкреслила очі стрілками, а губи нафарбувала нюдовою помадою.


Вагітна Катерина Реп'яхова з Віктором Павліком / Instagram / @repyahovakate


Вагітна Катерина Реп'яхова з Віктором Павліком / Instagram / @repyahovakate