Загроза повномасштабного вторгнення Росії на територію України залишається. Артисти також висловлюються щодо складної ситуації, в якій опинилася наша держава. Вони наголошують, що не втікають, залишаються в Україні.

Дивіться також Тіна Кароль несподівано заспівала на сцені "Голосу" та зізналась, за кого з тренерів вболіває

Тіна Кароль про можливе вторгнення Росії

Виконавиця поспілкувалася з Катериною Осадчою й зізналася, чи є в неї внутрішня тривога, що щось може статися. На думку Кароль, все, що зараз відбувається навколо війни на Донбасі – шантаж.

Я вважаю, що це шантаж. Обох сторін. І дуже хочу, щоб Україна була суб'єктом, а не об'єктом. Щоб ми були самостійними, ні від кого не залежали. Дратують і ті, й інші. Ми з усім впораємося самі. Можемо, вміємо, знаємо, будемо!
– наголосила співачка.

Син Кароль навчається у Великій Британії, однак сама виконавиця залишається в Києві. Там у неї власний маєток і наразі не планує покидати його.

Зірки й можливе вторгнення Росії

  • Ведуча Маша Єфросиніна зізналася, що наразі не знає, як діятиме, якщо Росія таки наважиться на новий напад. У Києві зірка залишатиметься доти, доки життю її дітей нічого не загрожуватиме.
  • Музиканти з гурту "Антитіла" та екссоліст "Тартака" Олександр Положинський вступили до лав теророборони ЗСУ й готові захищати рідну землю.
  • Співачка Світлана Тарабарова у складний для всіх час презентувала пісню "Заспокой мене", закликала зберігати спокій й наголосила, що разом із сім'єю залишається вдома.
  • Чимало відомих людей у мережі зазначають, що залишаються в Києві, продовжують жити так, як раніше.