У 12 сезоні "Голосу країни" зіркові артисти не раз підтримували конкурсантів, які повертали тренерські крісла їхніми піснями, та співали з ними в дуеті. Катерині Офліян пощастило чи не найбільше, адже підбадьорити її прийшла сама Тіна Кароль.

Не пропустіть головне Голос країни 12 сезон 5 випуск: сюрприз від гурту Kalush та неочікуване повернення Тіни Кароль

Тіна Кароль заспівала на "Голосі країни"

На "сліпих прослуховуваннях" дівчина виконала чуттєву композицію "Найти своих", яку написала для Тіни Кароль. На жаль, до Каті не розвернувся жоден з тренерів, але її розчарування швидко змінилось шоком. Попдіва вийшла з грін-руму, щоб заспівати з нею в дуеті. Це була їхня перша зустріч, адже раніше співачка та сонграйтерка спілкувались лише в онлайні.

Катя незвична дівчина, це вона авторка слів і музики цієї пісні,
– оголосила Тіна Кароль.

Тіна Кароль на "Голосі країни 12" / Скриншот з відео

До теми Тіна Кароль прийшла на "Голос країни" після заяв про інтриги на шоу

"Людина, яка пише такі пісні вже багато чого досягла. Якби мені сказали, що можна лише одне – писати пісні або стояти на сцені, я б не замислюючись обрав писати пісні. У вас є такий дар, з яким треба йти далі. А якщо ви хочете стояти на сцені – точно будете! Я вам це обіцяю", – заявив Святослав Вакарчук. Так, він натякнув, що готовий допомогти Каті Офліян досягнути успіху як співачці.

Цікаво, що зіркова авторка пісень залишилася в проєкті – її обрала команда "Другий шанс". Ба більше, солістка KAZKA зізналась, що була фанаткою Каті, коли та співала у харківському гурті.

Катя – неймовірна людина. Вона написала пісні не лише для Тіни, а й величезну кількість пісень для гурту KAZKA та багатьох інших. Вона неймовірно талановита. Я знаю її ще з Харкова і була її фанаткою,
– розповіла Олександра Заріцька.

Тіна Кароль повернулась на "Голос країни 12": дивіться відео онлайн

Читайте ексклюзив Не розвернулась на Голосі, а на Нацвідборі аплодувала стоячи: чи ображається Barleben на Кароль

За кого з тренерів Тіна Кароль вболіває на "Голосі"

"Новачкам завжди щастить, так говорять. Олю, у цьому випадку це ти. Наді минулого року пощастило. Слава вже перемагав, але все одно повернувся за перемогою. Але є той, який реально бився зі мною всі ці роки. Це хлопець у рожевому костюмі", – зізналась Тіна Кароль.

Потапе, ну рви вже цей сезон! Я вже навіть пішла з "Голосу", щоб ти це зробив,
– додала Тіна Кароль.