Напругу в країні відчувають всі, зірки не виняток. Однак вони відписались від тривожних розсилок, довіряють ЗСУ та знають, як підтримувати свій моральний дух. Ольга Сумська, Тарас Тополя, Позитив розповіли про це "Ранку з Україною", інші – розговорились у своїх соцмережах.

До теми Від Зеленських в Україні до Остапчука на Мальдівах: хто із зірок долучився до Дня єднання

Ольга Сумська

Народна артистка не тривожиться. Вона гастролює країною з виставою "Анна Кареніна", а її сім'я – чоловік Віталій Борисюк і донька Анна – залишаються вдома, тікати слідом за олігархами не планують.

Давайте не панікувати, краще будемо вірити в найкраще! Переможе здоровий глузд,
– зізналась Ольга Сумська.

Ольга Сумська з чоловіком Віталієм Борисюком / Фото з інстаграму акторки

Тарас Тополя

Лідер "Антитіл" не те що не піддається загальній паніці, а разом з колегами по гурту вступив до лав тероборони ЗСУ. Він обіцяє показати шлях від підписання контракту до першого тренування на полігоні.

Гурт "Антитіла" наразі у Києві, продовжує займатись своїми справами. Не панікуємо! Я б радив всім тримати спокійними серце, мозок та реагувати по ситуації, об'єднуючись, гуртуючись навколо нашої єдиної, неподільної та сильної країни,
– натхненно висловився Тарас Тополя.

Не пропустіть "Гідний вчинок": Олександр Положинський уклав контракт із ЗСУ

Христина Решетник

Дружина ведучого "Холостяка" Григорія Решетника зізналась, що коли гортає стрічку новин, її серце не на місці. Найбільше вона хвилюється за трьох синів, але залишається в Києві та продовжує жити звичайним життям.

Без паніки. Все буде love. Головне – зберігати внутрішній спокій! Україна сильна,
– написала Христина Решетник в інстаграмі.

Христина Решетник залишається в Києві / Фото з інстаграму блогерки

Оля Цибульська

"Я в Києві, і я не боюсь", – поділилась Оля Цибульська в інстаграм-профілі. Свій лаконічний допис вона доповнила фото у білій футболці з промовистим написом – "Киця не боїться".

Оля Цибульська не боїться / Фото з інстаграму співачки

Сергій Бабкін

У своєму інстаграмі музикант вітає країну з Днем єднання, вірить у те, що все буде добре, і сподівається зустрітися з фанами на березневих концертах. Крім того, він присвятив Батьківщині чуттєвий вірш про те, що нікому її не віддасть, і заявив – тікати з Харкова не буде.

Зараз складні часи, багато напруги та неспокою за майбутнє нашої країни. Але ми разом і ми сильні! Ми залишаємося в рідній Україні, продовжуємо працювати і вірити в найкраще,
– розповів Сергій Бабкін.

Сергій Бабкін залишається в Україні / Фото з інстаграму артиста

Mozgi Group

Продюсерська компанія Mozgi Group, на чолі якої стоять Потап та Ірина Горова, теж не переїжджатиме з України. Усі її артисти та працівники залишаються на місцях.

Ми усією командою залишаємося в Україні, на своїх місцях, та продовжуємо активно працювати, творити та створювати. Україна – це наш дім, який ми любимо, яким надихаємося. І ми й надалі будемо творити історію саме тут,
– оголосила ексдружина Потапа.

Актуально "Поки світ божеволіє – кохай": у День єднання Тарабарова зворушила піснею "Заспокой мене"

Ілона Гвоздьова

Переможниці "Танців з зірками" теж лячно від того, що вона не знає, що буде завтра, від тривожних новин і планів евакуації, але тікати з рідної країни вона не буде. Вона радить наповнювати серця та думки любов'ю, добром, миром і світлом.

Я не знаю що буде завтра з нами, але точно знаю, з ким і де я хочу бути сьогодні і зараз – це зі своєю родиною, у своїй країні! І що б не сталося, я точно знаю – я у себе вдома і тут моє місце сили,
– заявила танцівниця в інстаграмі.

Ілона Гвоздьова залишається в Києві / Фото з інстаграму танцівниці

Позитив

"Слухайте, ніхто не відбере в нас можливість творити і ставати сильнішими перед будь-якою небезпекою! Тому давайте підтримувати одне одного та зберігати спокій! Любов переможе", – заявив Олексій Завгородній.

Оля Полякова

Тренерка "Голосу країни" хоч і відпочивала на Шрі-Ланці з сім'єю, але вже повертається в Україну. "Летимо додому! Знаю, що вдома все в неврозі, але маю стійке відчуття, що все буде добре", – поділилась Оля Полякова в акаунті в інстаграмі.

Оля Полякова повертається в Україну зі Шрі-Ланки / Фото з інстаграму співачки

Слухайте "Тебе не злякати, тебе не зламати": добірка надихаючих пісень про віру і силу духу