Після 50 років подружнього життя Ніна Матвієнко попросила свого чоловіка Петра переїхати від неї. Хоч подружжя не планує розлучатися офіційно, їхні стосунки стали не такими міцними, як раніше.

Читайте також Тоня Матвієнко купила квартиру: чому вона не поспішає з'їжджати від мами

Як Тоня Матвієнко відреагувала на розрив батьків

Зіркова донька Тоня Матвієнко спокійно і з розумінням поставилась до такого рішення матері. Вона навіть підтримала її, адже усвідомлює, що краще жити без конфліктів.

Я нормально відреагувала. Якщо їм спокійніше одне без одного, то це ж краще, аніж коли є сварки, дратування. Люди хочуть побути в спокої, пожити для себе. Втомилися одне від одного,
– зізналась Тоня.

Розрив Ніни Митрофанівни з чоловіком: що відомо

  • У березні цього року Ніна Матвієнко та Петро Гончар святкували "золоте весілля" – 50 річницю шлюбу. Однак згодом співачка розповіла, що чоловік забув про важливу дату. Вона розсердилась, але не стала нагадувати.
  • Наприкінці жовтня артистка зізналась, що більше не живе разом з коханим – вона перебуває у будинку з донькою, а Петро Гончар – на дачі, що за 60 кілометрів від Києва. Жінка сама попросила покинути її, бо все життя почувалась, як чоловік.
  • Однак згодом Ніна Матвієнко поділилась, що пошкодувала про публічне зізнання. Вона наголосила, що поки що не планує розлучатися. Можливо, через певний час пара знову почне жити разом.