Місяць тому міцному союзу народної артистки України Ніни Матвієнко та художника Петра Гончара виповнилося 50 років. З нагоди свята зіркова донька пари Тоня Матвієнко поділилася архівними фото батьків та навіть влаштувала сюрприз для мами замість тата.

Читайте також Вирішив, що буду чесним: Арсен Мірзоян пригадав, як покинув дружину заради Тоні Матвієнко

Виконавиця хіта "Квітка душа" впевнена, що чоловік забув про їхнє "золоте весілля", адже щороку саме вона нагадує йому про важливі сімейні дати, а цього року не стала.

Я така сердита була, що не нагадувала. Кожного року я кажу, в кого з дітей якого числа день народження, він нічого не пам'ятає! А цього разу думаю: "От хай сам згадає чи не згадає". Бо вже весь світ знає, а він – ні,
– поділилася співачка.

Ніна Матвієнко розповіла, що свято для них організували діти та онуки, що зібралися за одним столом, а донька Тоня принесла розкішні квіти, які чоловік вручив від свого імені. Це був букет з 51 трояндою, котрий і розтопив серце артистки: "Такі красиві, що я про все забула. До сліз красиво було".

"Мені здається, що діти так давно чекали на цю вечерю та зустріч. Я бачила, як вони повернулися в дитинство. Не ми повернули своє молоде життя, а діти повернули нашу юність через себе", – наголосила Ніна Матвієнко.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Ніна Матвієнко розповіла про "золоте весілля": дивіться відео онлайн