Українська співачка Тоня Матвієнко в інтерв'ю Славі Дьоміну розповіла, що має дві вищі освіти та обізнана не лише в музиці. Та під час війни вона зовсім не заробляє, тож вирішила влаштуватися на нову роботу.

Дивіться також Разом приїхали до військових: Арсен Мірзоян показав підрослу доньку від Тоні Матвієнко

Тоня Матвієнко розповіла про нову роботу

Артистка зізналась, що працюватиме викладачем вокалу в Київському національному університеті культури та мистецтв. Їй ще невідомо, скільки вона зароблятиме на посаді.

Я зараз влаштувалася на роботу, іду викладачкою до Поплавського. Вокал викладатиму. Він мене чекав. Дуже переживаю, що буде далі в Україні. І з фінансами це пов'язано, зарплатою. З першого вересня виходжу,
– поділилась Тоня Матвієнко.

Співачка поділилась, що не очікує особливої зарплатні, адже вона залежатиме від багатьох факторів. Вона зізналась, що була задоволена своїми фінансами до вторгнення – тоді стабільно заробляла 2 – 3 тисячі доларів у місяць.

"До війни я була дуже щаслива, задоволена співачка. Стабільно було десь дві – три тисячі доларів. Зараз взагалі не заробляю. Зараз Арсен заробляє і я живу у мами. Хто може, всі й скидаємося. Ось і прийняла рішення. Що я сиджу? Потрібно діяти далі, подумала, що можу робити. Я дуже люблю дітей, молодь, спілкування. Хочу себе реалізовувати".

Інтерв'ю з Тонею Матвієнко: дивіться відео онлайн

  • Нагадаємо, Тоня Матвієнко скаржилась на безгрошів'я ще тоді, коли жила у Великій Британії з донькою. Там вона намагалась активно вивчати мову та шукати роботу. Заслуженій артистці пропонували бути прибиральницею, але зірка відмовилась.
  • Утім, у Великій Британії Тоня Матвієнко отримувала соціальну допомогу. Ця сума складала 620 фунтів стерлінгів. Співачка розповідала і про невеликий гривневий прибуток.