Українська співачка Тоня Матвієнко відверто розповіла про свої комплекси. Вона зізналась, що хоче схуднути на 8 кілограмів.

Дивіться також Вона на мене ображена, – Тоня Матвієнко розповіла про жінку, у якої "відбила" Мірзояна

Тоня Матвієнко про комплекси та уколи краси

За словами артистки, вона "сильно набрала" за останній рік, особливо під час життя в Британії. Спершу їй було байдуже, та зараз зірка працює над собою.

Я зараз собі не подобаюся, бо я набрала вагу. Але, я для цього щось роблю. Спочатку мені було однаково. Бо війна і все на світі. Я нічого не робила. Я ходжу лише на масаж до косметолога, вже років 10,
– поділилась Матвієнко.

Співачка відповіла, що робила уколи краси – але не в губи, а лише у лоб. "Тому, що в якийсь момент побачила, що вже така зла ходила. Мені на пів року вистачає".

Тоня Матвієнко зізналась, що не пропрацювала комплекси. "Любити й сприймати себе такою, як я є. Я все життя собі не подобалась, сумнівалась, якісь комплекси. Хоча тоді була така худенька, молоденька, така гарнюня… от просто насолоджуватися життям треба. В якийсь момент зупинитися і сказати, – я класна, я красива".

Інтерв'ю з Тонею Матвієнко: дивіться відео онлайн

Які зірки зізнавалися, що набрали вагу

  • У квітні Оля Цибульська зізналась, що важить 67 кілограмів, хоч важила на 13 – 15 кілограмів менше кілька років тому. Вона поділилась, що причиною став стрес, який зірка заїдає.
  • Настя Каменських також розповідала, що не надто задоволена своїм тілом, бо погладшала на 7 кілограмів. Це відчутно для артистки, особливо на сцені. Та вона старається прийняти себе такою, як є, бо не хоче знущатися зі свого тіла.